Як намалювати квітку: легкі уроки малювання квітки фарбами та олівцем для дітей і початківців

Детальна інструкція, як намалювати квітку у вигляді натюрморту або пейзажу на дереві фарбами, олівцем та іншими інструментами художника. Фотографії з описом кожного виконуваного кроку.

Намалювати квітку може здатися складним завданням для тих, хто тільки починає займатися малюванням. Однак, з допомогою простих кроків і технік, навіть новачок зможе створити красивий і легкий малюнок квітки олівцем.

Легкий малюнок квітки олівцем

Визначаємо центр квітки

Почніть з визначення центру майбутнього квітки. Нанесіть точку в центрі аркуша паперу, де буде розташований центр квітки. Це допоможе вам визначити симетрію і розташування пелюсток.

Малюємо стебло

Нанесіть лінію, яка буде стеблом квітки. Зробіть його досить довгим, щоб ви могли намалювати листя і розмістити квітка на потрібній висоті.

Намічаємо форму майбутнього квітки

Наступний крок — намітити загальну форму квітки. Визначте, якої форми буде ваш квітка і намалюйте коло навколо центральної точки, який буде позначати зовнішній контур квітки.

Промальовуємо пелюстки і листя

Тепер намалюйте пелюстки і листя. Починайте із зовнішніх пелюсток, від них рухайтеся до центру, малюючи все більш дрібні пелюстки. Потім намалюйте листя, які будуть розташовуватися на стеблі.

Як намалювати букет квітів у вазі: покрокова інструкція

Якщо ви хочете намалювати красивий букет квітів у вазі, але не знаєте, з чого почати, не хвилюйтесь, ми допоможемо! У цій покрокової інструкції ви дізнаєтеся, як створити простий, але красивий малюнок фарбами навіть якщо ви тільки починаєте займатися живописом.

Простий малюнок фарбами для початківців

 1. Почніть з нанесення на полотно контурів вази. Для цього використовуйте кисть і фарби, на ваш вибір. Починайте малювати знизу вгору, створюючи форму вази і визначаючи її розмір і форму.
 2. Після того як ви нанесли контури вази, можна починати малювати квіти. Для цього візьміть інший колір фарби і починайте малювати пелюстки квітів у вазі. Визначите, якого розміру і форми будуть квіти, і малюйте пелюстки, починаючи з зовнішніх, рухаючись до центру.
 3. Коли ви закінчите малювати квіти, можна почати промальовувати листя. Використовуйте інший колір фарби для листя і почніть малювати їх навколо квітів.
 4. Нарешті, додайте деталі вази, щоб вона виглядала більш реалістично. Додайте тіні і відтінки, використовуючи різні кольори фарби.

Красивий букет з різними квітами

Щоб створити красивий букет квітів з різними кольорами, необхідно спочатку визначитися з вибором кольорів і їх розташуванням на аркуші паперу. Ось деякі кроки, які допоможуть створити красивий букет:

 1. Визначте, які квіти ви хочете намалювати. Оберіть квіти різних форм і розмірів, щоб додати різноманітності.
 2. Почніть з малювання стебла букета. Використовуйте олівець, щоб намалювати вертикальну лінію внизу аркуша паперу. Потім додайте горизонтальні лінії для створення ребер стебла.
 3. Намалюйте центральний квітка букета. Намалюйте коло на кінці стебла, яка буде квіткою-центром. Додайте пелюстки, які виходять з центральної колу. Ви можете намалювати їх у формі серця або краплі, щоб створити квітку з величезними пелюстками.
 4. Додайте інші квіти. Намалюйте інші квіти на стеблі. Використовуйте різні форми і розміри, щоб створити більш цікавий букет. Наприклад, ви можете намалювати невеликі круглі квітки, які виглядають як кульки, або більш довгі квіти з довгими пелюстками.
 5. Додайте листя і стебла до інших кольорів. Намалюйте листя і стебла, що надходять з інших квітів у букеті. Ви можете використовувати зелений колір для малювання листя.
 6. Додайте тіні і освітлення. Використовуйте олівець, щоб додати тіні і освітлення до квітів і листя. Це допоможе надати букету обсяг і реалістичність.

Зрештою, створення красивого букета квітів — це мистецтво. Практикуйтеся і експериментуйте з різними кольорами, формами і текстурами, щоб створити букет, який підійде саме вам.

Малюнок невідомого квітки на 8 Березня

Листівка для мами поетапно

Для того, щоб намалювати невідомий квітка на листівці до 8 Березня, вам знадобиться аркуш паперу, олівець, ручка і фарби. Дотримуйтесь цих кроків:

 1. Спочатку потрібно намалювати форму квітки на лицьовій стороні листівки. Почніть з центру квітки і намалюйте пелюстки навколо нього. Використовуйте світлий олівець, щоб лінії були тонкими і легко стиралися.
 2. Потім, коли ви задоволені формою квітки, можна перейти до остаточної візуалізації за допомогою ручки. Обведіть контур пелюсток і нанесіть лінії, які ви хочете бачити всередині квітки. Також можна намалювати стебло і листя квітки.
 3. Після цього можна почати розфарбовувати квітка. Виберіть бажані кольори і почніть фарбувати пелюстки квітки. Не забудьте залишити білі проміжки між ними, щоб квітка виглядав більш об’ємним. Потім можна пофарбувати стебло і листя в потрібний колір.
 4. Коли квітка розфарбований і всі лінії промальовані, можна написати вітальний текст на листівці. Не забудьте підписати свої імена!
 5. Щоб зробити листівку більш ефектною, можна додати деякі деталі, наприклад, блискітки або гліттер. Також можна вирізати квітка з листівки і прикріпити його на стрічці, щоб вийшла рухома листівка.

З допомогою цих кроків ви зможете створити гарну листівку з невідомим квіткою, яку можна подарувати мамі або коханій жінці на 8 Березня.

Малюнок великої квітки гуашшю

Для того, щоб намалювати великий квітка гуашшю, потрібно дотримуватися декількох кроків:

 1. Підготуйте папір і гуаш. Виберіть папір відповідного розміру і якості, яка добре вбирає фарбу. Підготуйте палітру з квітами гуаші, які ви хочете використовувати для малюнка.
 2. Почніть з знаходження центру квітки. Використовуйте кисть і гуаш, щоб намалювати круглу форму центру квітки. Виберіть колір, який найбільш відповідає кольору центру квітки.
 3. Потім почніть малювати пелюстки квітки навколо центру. Використовуйте кисть і гуаш, щоб намалювати кожен пелюстка. Виберіть колір, який відповідає кольору пелюстки і нанесіть його на папір. Починайте з внутрішніх пелюсток і продовжуйте малювати по колу.
 4. Коли ви намалювали всі пелюстки, можна перейти до візуалізації стебла і листя. Використовуйте кисть і гуаш, щоб намалювати стебло і листя. Виберіть колір, який відповідає кольору стебла і листя, і починайте малювати.
 5. Продовжуйте нарощувати тонкості малюнка. Наносьте додаткові шари гуаші, щоб створити деталі і тіні на пелюстках, стеблі і листках. Використовуйте більш темний колір для створення тіней і більш світлий колір для створення більш яскравих деталей.
 6. Коли ви закінчили малюнок, дайте йому висохнути. Для цього потрібно дати малюнку добре висохнути, щоб гуаш повністю висохла і не бруднила інші поверхні.

Таким чином, за допомогою гуаші можна створити красивий і яскравий малюнок великого квітки, який буде виглядати чудово на стіні або в якості подарунка для друзів і близьких.

Важливо мати терпіння і не боятися експериментувати з кольорами і формами, щоб створити унікальний малюнок, що запам’ятовуется надовго.

Незвичайна троянда фломастерами

Для малювання незвичайної троянди фломастерами вам знадобиться аркуш паперу, набір фломастерів і олівець для нарису.

Дотримуючись покрокової інструкції, ви зможете створити красивий і оригінальний малюнок.

 1. Намалюйте коло, який буде центром троянди. Він повинен займати приблизно третина верхньої частини аркуша.
 2. Навколо кола намалюйте кілька невеликих пелюсток, вони повинні бути направлені в різні сторони і частково перекривати друг друга.
 3. Наступний ряд пелюсток повинен бути більше першого. Почніть малювати їх з центру кола і рухайтеся на всі боки. Пелюстки повинні бути більш витягнутими і мати більш гострий кінець.
 4. Третій ряд пелюсток має бути ще більше і мати більш вигнуту форму. Почніть малювати їх з центру троянди і рухайтеся на всі боки.
 5. Додайте кілька маленьких пелюсток в центрі троянди, щоб закрити всі нерівності.
 6. Листя повинні бути намальовані нижче троянди. Почніть з намальованого кола і намалюйте два аркуші, які будуть в різних напрямках. Листя також повинні перекривати один одного.
 7. Намалюйте кілька додаткових листя, розташувавши їх навколо перших двох. Вони повинні бути трохи менше, ніж перші листя.
 8. На завершення можна додати деякі деталі, наприклад, малюнок дрібних ліній на пелюстках для додання їм текстури або виділити контури троянди і листя чорним фломастером.

Важливо пам’ятати, що для створення гарного малюнка необхідно проявляти терпіння і впевненість у своїх діях. Також не забувайте експериментувати з кольорами фломастерів і вибирати ті, які найбільш підходять для вашого малюнка. З часом ви зможете створювати більш складні і красиві квіткові композиції.

Малювання квіток — це захоплююче заняття, яке може принести багато радості. Необхідно почати з простих форм і поступово просуватися до більш складним.

Важливо пам’ятати, що малювання вимагає терпіння і практики, тому не варто впадати у відчай, якщо щось не виходить з першого разу. Дотримуйтесь покрокової інструкції, експериментуйте з різними матеріалами і квітами, і насолоджуйтеся процесом створення красивих картин.

Легкі картинки для малювання квіток