Скарбничка для грошей своїми руками (102 фото): майстер-клас з виготовлення саморобної скарбнички з коробки, паперу, картону, банки, дерева

Керівництво, як зробити смішну скарбничку для грошей для монет і паперових грошей своїми руками в домашніх умовах, використовуючи підручні засоби, такі як картонна коробка, картон або кольоровий папір.

Відкладати кошти формуючи накопичення — дуже корисна звичка. Експерти вважають, що необхідно з дитинства навчати дітей правильному поводженню з грошима. І використання різних скарбничок для цього відмінно підходить. З їх допомогою діти будуть вчитися відкладати гроші і збирати їх на щось, що їм хочеться. Це також дозволяє правильно формувати бажання, вчить терпінню.

Скарбничку не обов’язково купувати, її можна зробити своїми руками. Така саморобка буде не тільки функціональною, але і пам’ятною, абсолютно унікальною.

Як зробити скарбничку для грошей своїми руками: цікаві ідеї

Зробити скарбничку можна буквально з чого завгодно. У першу чергу необхідно чітко уявляти яким функціональному вона повинна володіти і яких розмірів вона буде. Ці дані допоможуть правильно підібрати матеріал і ефективно працювати з ним.

Розглянемо кілька цікавих ідей виробів у вигляді скарбничок, які будуть відмінно виглядати як елемент декору, і при цьому будуть нести користь.

Дитяча скарбничка з цифрами з пластикової пляшки

Найпростіше зробити скарбничку з невеликою пластикової пляшки. для цього підійде ємність об’ємом 0.5. Фактично вона відмінно підходить для зберігання в ній чого-небудь, необхідно лише щоб вона була чиста і суха.

Перетворити звичайну пляшку в скарбничку дуже просто. Для цього необхідно у обраному місці обережно зробити надріз достатньої ширини, щоб у нього могли потрапити купюри і монети. Вирізати рекомендується за допомогою канцелярського ножа, бо тільки з його допомогою можна зробити акуратний і красивий надріз.

Далі залишається прикрасити імпровізовану скарбничку. Це можна зробити за допомогою звичайного кольорового паперу і клею пва. Для того щоб папір краще клеїлася до пляшки, її можна акуратно потерти наждачним папером.

З кольорового паперу потрібно вирізати цифри від 1 до 9, обов’язково різних кольорів, щоб декор вийшов різноманітним і красивим. Розмір цифр повинен бути середнім, щоб їх вистачило для покриття всієї пляшки. Залишається їх тільки наклеїти таким чином, щоб вони не закривали надріз і скарбничка готова.

Щоб витягти з неї накопичення її потрібно буде просто розрізати звичайними ножицями.

Красива скарбничка з дерева

Зробити скарбничку з дерева буде значно складніше. У першу чергу тому, що працювати з матеріалом складніше, ніж із звичайною пластиковою пляшкою. Рекомендується використовувати дошки тонкої фанери.

Для виготовлення знадобиться лобзик по дереву, олівець наждачний папір, також молоток і цвяхи.

Спочатку рекомендується зробити якісні креслення кожної з стінок скарбнички, а також кришки і дна. Передбачити можливість опускання в скарбничку монет і купюр різних розмірів.

Зверніть увагу, на етапі створення креслення необхідно передбачити можливість вилучення коштів простим способом, тому як зламати скарбничку з дерева буде дуже непросто, до того ж травмонебезпечно. Відмінним варіантом буде зробити кришку на магніті.

Скарбничка з дерева буде не тільки красивою і функціональною, але і дуже довговічною. Її можна стилізувати під що завгодно, наприклад під звичайний невеликий ящик з подвійним дном, у якому подвійне дно і буде виступати скарбничкою.

Незвичайна скарбничка з картонної коробки

Якщо хочеться зробити скарбничку швидко і без особливих зусиль, але при цьому красиву і оригінальну, можна використовувати картонну коробку. Для цього підійде фактично будь-яка коробка відповідного розміру.

Якщо не хочеться щоб падаючі монети сильно дзвеніли, то внутрішні сторони коробки потрібно обклеїти будь-яким м’яким матеріалом, це знизить шум. Отвір для опускання купюр і монет можна зробити в будь-якому місці, де буде зручно.

Щоб надати виробі унікальність, її потрібно декорувати. Для цього її можна пофарбувати, обклеїти різними елементами і простими наклейками.

Можна зробити секретну скарбничку в коробці, для цього розділивши її на два поверхи. Нижній поверх буде служити скарбничкою, а верхній буде порожнім, куди можна складати все що завгодно.

Домашня скарбничка для монет із звичайної банки

Якщо хочеться зробити домашню скарбничку, можна використовувати звичайну скляну банку відповідного розміру. Її можна навіть не декорувати, прозора банку наповнена купюрами і монетами різного номіналу буде виглядати цікаво і естетично.

Для поміщення в неї грошей потрібно буде просто відкрити кришку. Або можна зробити невеликий отвір в кришці відповідного розміру.

Якщо це тематичні скарбничка, то на банку можна наклеїти її назва, акуратно намальоване і вирізане.

Як зробити скарбничку для грошей своїми руками: майстер-клас для початківців

Зробити скарбничку з підручних матеріалів дуже просто. Для цього необхідно тільки детально слідувати інструкції і дотримуватися правил безпеки при роботі з матеріалами і гострими предметами.

Розглянемо кілька простих, але цікавих варіантів, які безперечно зможе втілити в життя кожен.

Скарбничка-сейф для паперових грошей

Зробити невеличку скарбничку для паперових грошей не так складно, як може здатися. Для цього відмінно підійде невелика картонна коробка, бажано з дуже щільного картону.

  1. Основним завданням є зробити захисний механізм, який буде захищати заощадження як мінімум від чужих очей. Спочатку необхідно вибрати якого роду він буде: класичний замок або подвійне дно. Враховуючи що скарбничка буде використовуватися тільки для паперових грошей, то подвійне дно відмінно підійде. Воно не буде зовні дискредитувати коробку, при цьому дозволить зберігати кошти надійно.
  2. Для реалізації в коробці потрібно приклеїти друге дно на невеликому видаленні від першого, враховуючи що будуть зберігатися тільки паперові купюри — 5 мм різниці між стінками буде достатньо. Лицьове дно, яке буде видно при відкритті коробки, потрібно стилізувати точно також як і оригінальне, щоб ні у кого не виникало питань.
  3. Дно потрібно зробити знімним, оснастивши його невеликими бортиками по боках, це самий оптимальний варіант, який до того ж легкий. Щоб сховати гроші потрібно буде зняти лицьове дно і покласти під нього купюри, після чого встановити його назад.

Конструкція такої скарбнички дуже проста і надійна, а виготовлення займає мінімум часу.

Оригінальна скарбничка з металу

Щоб зробити оригінальну скарбничку з металу рекомендується використовувати вже готові металеві ємності. Як правило, використовуються ємності під цукор або сіль.

Найпростіший спосіб стилізації металевої банки під скарбничку виглядає наступним чином:

  1. Всі сторони банки, у тому числі кришку необхідно зачистити за допомогою наждачного паперу. Це дозволить зняти написи, які на ній є. Якщо написів немає і зовнішній вигляд влаштовує — можна нічого не прати.
  2. Необхідно вибрати місце, де буде розташовуватися отвір для прийому купюр і монет. Рекомендується розташовувати його збоку, так менше шансів що в разі перевороту скарбнички вміст буде висипатися.
  3. У обраному місці за допомогою молотка і відповідних інструментів потрібно акуратно вибити отвір потрібних розмірів, після чого зачистити за допомогою наждачного паперу.
  4. Внутрішній простір рекомендується обклеїти м’яким матеріалом, щоб скарбничка сильно не дзвенів.

Це більш складний спосіб, однак така скарбничка прослужить дуже довгий час, до того ж вона багаторазова — щоб дістати кошти потрібно просто відкрити кришку. При необхідно на кришку можна повісити невеликий замок під ключ.

Витончена скарбничка з дерева

Дерево дуже хороший і зручний матеріал, з нього можна зробити скарбничку будь-яких форм і розмірів. Основа виготовлення скарбнички з дерева полягає спочатку у створенні відповідного корпусу. Наприклад зовні це може бути невелика дерев’яна машинка або корабель.

Далі залишиться тільки зробити отвір для опускання купюр і монет, а також передбачити можливість вилучення накопичених коштів.

Як зробити скарбничку для грошей з лего своїми руками

З конструктора lego можна зробити красиву і зручну скарбничку. Перевага полягає в тому, що готові конструкції з цих кубиків досить міцні, тому як сам конструктор виготовляється з пластику.

З лего можна зробити як класичний і простий ящик для накопичень, так і цікаві вироби з прихованою функцією скарбнички, наприклад замок, у якого в задній стіні буде знаходитися невеликий висувний ящик для накопичень.

Полімерна глина: майструємо сейф для грошей

Полімерна глина цікавий матеріал, однак при роботі з нею потрібно бути акуратним і чітко слідувати інструкції. Спочатку потрібно підготувати відповідні формочки, в яких буде запікатися глина. Можна використовувати силіконові форми для випічки. Потім вже готові заготовки потрібно буде склеїти один з одним за допомогою прозорого секундного клею.

У більшості випадків полімерна глина використовується тільки в якості елементів декору, тому як зробити повноцінні вироби з неї дуже складно, особливо цілий сейф. У першу чергу тому, що полімерна глина не володіє достатньою міцністю.

Гіпсові фігурки: підвищуємо майстерність

Існують повноцінні набори для створення гіпсових фігурок. Достатньо лише змішати склад в правильних пропорціях і залити у формочки. Готові вироби можна використовувати в якості декору для скарбничок, або в якості самостійних предметів прикраси.

Нові ідеї саморобних скарбничок для грошей