Вироби з кіндер яєць: фото кращих ідей та майстер-класи з покроковим описом для дітей

Збірник класних виробів з кіндерів 2024 року! Фотографії креативних варіантів використання пластикових порожніх контейнерів разом з пластиліном для створення цікавих іграшок і фігурок.

З’явилися в кінці 90-х на прилавках російських магазинів кіндер-сюрпризи, завезені з-за кордону, вже кілька десятиліть залишаються улюбленими ласощами сучасних дітей.

У більшості випадків дитину цікавлять унікальні в своєму роді іграшки, і тільки потім молочний шоколад, а коли вся колекція зібрана будинок переповнюється непотрібними пластиковими контейнерами, впізнаваними за формою і кольором.

Не поспішайте їх викидати — краще спробуйте дати їм друге життя і перетворити в мініатюрну саморобку.

Вироби з кіндерів руками дітей

Батьки, що володіють особливою кмітливістю і творчим потенціалом, придумують все нові ідеї для виробів, створюваних своїми руками. Що тільки не роблять умільці з здавалося б звичайних капсул, від мініатюрних тварин і мультиплікаційних героїв до сложносоставных тематичних композицій. Пропонуємо вам розглянути найбільш цікаві варіанти і спробувати втілити їх у життя.

Міньйони з жовтих пластикових капсул

Починати створення виробів з контейнерів для іграшок з кіндер-сюрпризу найкраще з невеликих, але пізнаваних персонажів. Відмінним варіантом може стати міньйон — цей мультгерой підкорив серця юних глядачів з перших хвилин появи на екрані.

Своєю формою він повною мірою нагадує пластикову капсулу, крім якої вам знадобиться пластилін, шило, тонкий дріт, клей і лялькові очі.

  • У верхній частині зробіть кілька отворів і зафіксуйте невеликі відрізи дроту з допомогою пістолетного клею;
  • Закрийте яйце і з допомогою пластиліну сформуйте одяг міньйона, руки і ноги;
  • До верхньої половині приклейте оченята і за необхідності зліпити з пластиліну оправу окулярів.

Створення подібної вироби займе у вас не більше години, а радісні емоції залишаться у дитини на найближчі кілька днів.

Проста дитяча брязкальце своїми руками

Формувати сенсорні навички малюка можна навіть найпростішими засобами, використовуючи доступний викидний матеріал. З мініатюрної жовтої капсули можна зробити примітивну брязкальце, яка буде сприяти концентрації уваги та розвитку сприйняття.

Для втілення подібної задумки досить проткнути контейнер з двох сторін шилом і нанизати його на грубу нитку, а потім заповнити щодо дрібної крупою — рисом, гречкою, подрібненим горохом або цільними зернами кави.

Коли заготовка закриється, її можна буде використовувати як простий брязкальця для малюка.

Робимо фігурки тварин з кіндер-яєць

Маючи в своєму арсеналі акрилові фарби, можна розширити межі творчості і збільшити спектр ідей для виробів. Спробуйте зробити цілу компанію відомих тварин — смішариків, кожен з яких відрізняється оригінальністю характеру і зовнішнього забарвлення.

Крім акрилу і пластикових «яєць» вам знадобиться звичайний або повітряний пластилін для ліплення деталей.

  • Розгляньте зображення смішариків та візьміть їх за основу вироби;
  • По черзі фарбуйте контейнери в певний базовий колір: Кроша в блакитний, Їжачка в фіолетовий, Нюшу — в рожевий;
  • Суміжними відтінками прорисуйте світліші і темніші деталі, прикрасьте мордочку;
  • З пластиліну сформуйте і приєднайте до основі ручки і ніжки, а потім додайте відсутні характерні для героїв елементи — голки, вушка та бантики.

За бажанням попередньо в капсулі можна зробити отвір у верхній частині і закріпити невелику ниточки для підвішування як ялинкової іграшки або брелока.

Ідеї виробів з кіндерів для дитячого садка

Творчий потенціал дітей і їх невгамовне бажання фантазувати і створювати щось нове найбільш яскраво описує дошкільний вік. Звичайно, складні композиції з безлічі деталей виявляться їм не під силу, для цього поруч з дитиною повинен бути дорослий, який направити його діяльність в потрібне русло і допоможе у випадку невдачі.

Вироби з капсул: бджолиний вулик

Незвичайною ідеєю може стати створення бджолиного вулика в змішаній техніці. Для втілення вироби заздалегідь підготуйте як можна більше порожніх контейнерів від кіндер-іграшок, ножиці, картонну основу, клей, кольоровий папір, пластилін.

Розріжте капсули навпіл і приклейте їх до картонного основи, певним чином чергуючи і створюючи малюнок сот. З решти цілісних контейнерів зробимо бджіл: з допомогою перманентного маркера або чорного пластиліну формуються паралельні смуги, крильця і мордочка комахи.

Для отримання об’ємної вироби крила можна зробити з газети або кольорового паперу і зафіксувати їх на тільце з допомогою клею.

В’язані іграшки на основі контейнерів

Ви здивуєтеся, але на базі простого пластикового «яйця» можна пов’язати незвичайні іграшки. Найчастіше в’язання виконується гачком, використовуючи відносно тонку пряжу.

Контейнер починають обв’язувати простій круговій в’язкої починаючи з верхньої найбільш опуклої точки, чергуючи кольори ниток і інтенсивність самого плетіння. Окремі елементи в’яжуться окремо, наприклад, ніжки для восьминога або крильця для пінгвіна, і тільки потім фіксуються на тільце майбутньої вироби. На фінішному етапі до майже готової роботі приклеюють оченята і декорують додатковими елементами на свій розсуд.

Курча з пластикового яйця

Щоб зробити своїми руками пухнастого жовтого курчати, підготуйте нитки для в’язання, ножиці і клей. Для початку наріжте пряжу на дрібні відрізи, які послужать оперенням нашої птиці.

Поверхня пластику намажте клеєм ПВА чи пистолетным клеєм, і поки він не висох, обсипте його заготовками з жовтою нитки. Переконавшись в щільної фіксації елементів приступите до створення мордочки курчати, додавши на контейнер трикутний дзьоб і очі з намистин.

Завершити образ допоможуть додаткові декоративні елементи — капелюшок з кольорового паперу або бантик з яскравого фоамирана.

Тематичні поробки на 23 лютого

Вироби з підручних матеріалів можуть бути не тільки естетичними і красивими, але і практичними. Такі вироби можна подати в якості мініатюрного знака уваги практично на будь-яке свято, до прикладу, на День захисника Вітчизни. Впевнені, сувенір, зроблений своїми руками, буде оцінений одержувачем по достоїнству.

Скарбничка-пінгвін з капсул

Оптимізувати зберігання дрібних деталей і організувати порядок у своїй творчій майстерні допоможуть ті ж капсули від кіндер-сюрпризу. Стилізувати контейнер можна будь-яким зручним для вас способом, обшити його фетром, обв’язати пряжею або декорувати стразами. Ми пропонуємо вам розглянути найбільш простий спосіб обробки майбутньої скарбнички — фарбування акрилом.

З допомогою фарби білого кольору на закритій капсулі створіть силует овалу і розфарбуйте його; після висихання решту поверхню фарбуйте чорним. Коли шар акрилу остаточно підсохне, додайте мініатюрний дзьоб, очі й обриси крил з боків.

Використовувати вийшов аксесуар можна для зберігання монет, дрібних елементів для рукоділля та хобі та інших потреб за вашим бажанням.

Святкова гірлянда

Створені своїми руками аксесуари та інтер’єрні прикраси часом цінуються набагато більше, ніж подарунки з магазинів. Одержувач такої вироби знає, скільки праці, сил і емоцій вкладено у її створення, а тому ставиться до неї з особливим трепетом і благоговінням. Вдвічі приємніше, коли творіння створює атмосферу свята, приміром, як підвісні святкові гірлянди.

Принцип їх створення простий — в кожному елементі цієї конструкції за допомогою шила роблять отвори з двох сторін і протягують через них ниточку, закриваючи капсулу. Між контейнерами нанизують зірочки, вирізані з цупкого картону, продевая нитку через два протилежних кута. Зробити композицію більш ефектною можна додавши всередину коробочок світлодіоди на батарейках.

Робимо іграшку, що світиться: покроковий майстер-клас

На базі мініатюрних LED-лампочок, які працюють не від мережі, а на «гудзикових» батарейках, можна зробити ще одну унікальну у своєму роді виріб — світлячка.

  1. Підготуйте пластикові «яйця» від кіндер-сюрпризів, шило, самі світлодіоди, пістолетний клей, гілочку дерева і синельную дріт.
  2. У верхньому куполі контейнера зробіть отвір і вставити в нього два відрізки дроту, фіксуючи їх з внутрішньої сторони клеєм;
  3. В порожнину капсули покладіть включену лампочку, а потім закрийте її;
  4. З фольги або будь-якого іншого доступного матеріалу виріжте крильця, зафіксуйте на тілі світлячка;
  5. Фломастером намалюйте лапки і очі комахи.

Для створення декоративної композиції вам знадобиться 5-6 подібних заготовок. Коли всі світлячки будуть зроблені, «посадіть» їх на гілочку і зафіксуйте пистолетным клеєм.

Сподіваємося, що після прочитання нашої статті ви подивитеся на звичні речі по-іншому, придумуючи, як дати їм друге життя в образі унікального в своєму роді сувеніра або іграшки.

Створення подібних виробів не тільки подарує радість від спільного проведення часу з сім’єю, але і допоможе всебічному розвитку дитини, удосконалюючи дрібну моторику і його творчі навички.

Фото ідеї дитячих виробів з кіндер яєць