Кільця з бісеру для початківців (111 фото): схеми і простий покроковий майстер-клас як зробити без голки стильні кільця з бісеру

Вчимося плести модні кільця з бісеру. Уроки для початківців з фотографіями, а так само великою кількістю схем. Поради від майстра по створенню різнокольорових і однотонних малюнків.

У магазинах зараз можна знайти кільця на будь-який смак, проте вироби з бісеру все ще залишаються досить популярними. Вони дозволяють додати своєму образу родзинку. Додатково до цього, такі аксесуари досить просто зробити своїми руками.

Підготовка матеріалу та інструментів для роботи

Крім самого бісеру знадобляться й інші матеріали. Стане в нагоді:

 • додатковий декор (намистини, камінці, мушлі та інше);
 • дріт або волосінь для кріплення. Можна також використовувати нитку;
 • бісерна голка, щоб нанизувати намистини;
 • ножиці;
 • пінцет, щоб працювати з дрібними елементами.

Це — базові компоненти, з якими можна працювати починаючому майстрові. Більш досвідчені майстри використовують при плетінні безліч інших речей: плоскогубці, фурнітуру, круглогубці, гачки, кусачки і спеціальні верстати для бісероплетіння.

Магазини рукоділля пропонують купити готові набори для бісероплетіння. Вони бувають різної комплектації, а виробляється більшість таких товарів у Китаї.

Поради щодо вибору бісеру

Особливу увагу варто приділити вибору бісеру. У бісероплетінні велике значення має його якість. Самий якісний бісер виробляють у Чехії і Японії (країна-виробник повинна бути вказана на упаковці).

На початку роботи з цим матеріалом можна використовувати китайський бісер, який гірше за якістю. При цьому варто звертати увагу на однорідність намистин і їх забарвлення. Занадто погані намистини брати не варто: це призведе лише до витрати грошей і часу.

Колір варто підбирати в залежності від бажаного результату. Вибір відтінків бісеру величезний: більше 300 варіантів. Аналогічна ситуація з розмірами намистин, вони теж вказані на пакетиках.

Короткий огляд технік плетіння

Існує кілька основних технік. Серед них:

 • французьке плетіння;
 • пейот;
 • сходовий шов;
 • мозаїчне плетіння;
 • прямокутне переплетення.

Кожна з цих технік визначає підсумковий вигляд виробу. Проте, необов’язково володіти усіма, щоб робити гарні прикраси.

З плетінням можна працювати за допомогою однієї або двох бісерних голок. Починаючому рукоделу бажано випробувати обидва варіанти, щоб зрозуміти, що йому більше підходить.

Легкі схеми для початківців

Щоб зробити красиве кільце зовсім не обов’язково включати в предмет роботи багато складних елементів. Далі зібрані схеми для виконання леких кілець з бісеру. Такі варіанти відмінно підійдуть майстрам з невеликим досвідом.

Просте кільце з сердечком

Кільце з сердечком замінить безліч слів вираження почуттів. Його може зробити навіть новачок. Для створення треба придбати бісер двох кольорів, волосінь і бісерну голку. Необхідно виконати наступні кроки:

 1. Дві бусинки одного кольору нанизуємо на волосінь.
 2. Один з кінців ліски треба провести через намистину і затягнути.
 3. Надягаємо на лісочку ще одну намистину. Кінці волосіні проводить через неї навхрест. Таким же чином треба діяти ще з 5-ю намистинами.
 4. Повторюємо цей же крок з іншим кольором. Нанизувати намистини необхідно до досягнення довжини, що відповідає обхвату пальця.
 5. Протягуємо кінці волосіні навхрест крізь саму першу намистину.
 6. Наступний ряд треба з’єднувати з попереднім при додаванні кожної нової намистини. Кількість елементів для сердечка в кожному ряду повинна бути на 2 менше, ніж попереднім. Це необхідно, щоб домогтися форми сердечка на кільці.
 7. Необхідно таким чином зробити 5-6 рядів з бісеру.
 8. Заключний крок — закріплення волосіні. Її необхідно зигзагом провести через кінці й відрізати.

Кільце можна виконати в різній колірній гамі. Воно може стати відмінним подарунком мамі, сестрі чи подрузі.

Красиве прикраса з ромашкою поетапно

Такий аксесуар з квітами буде добре виглядати на будь-якій дівчині. Для створення знадобиться білий, жовтий і зелений бісер, а також тонка голка і нитка/лісочка:

 1. Нанизуємо На нитку чотири білі намистини і одну жовту.
 2. Протягуємо один з кінців через крайню намистину так, щоб обидва кінці дивилися в одну сторону.
 3. На цей же кінець нанизуємо ще одну білу намистину і з’єднуємо вийшло в квіточку.
 4. Додаємо три намистини зеленого кольору.
 5. Аналогічним чином робимо ще кілька квіточок, поки довжина не буде дорівнює товщині пальця.
 6. В кінці закріпляємо зигзагом і обрізаємо зайві кінці.

Широке кільце

Широкі кільця дуже популярні в наш час. При цьому в їх створенні немає нічого складного. Вони робляться за допомогою мозаїчного плетіння, а візерунок можна придумати і виконати абсолютно будь-хто: достатньо чергувати різні кольори з ряду в ряд.

Як правило, широкими вважаються кільця завдовжки понад 7 рядів бісеру.

Можна грати не тільки з товщиною кільця і квітами, але і з формою його країв.

Колечко з милим декором у вигляді квітки

Таке кільце є самим елегантним з усіх, які можна зробити за допомогою простих схем бісероплетіння. Для створення потрібен буде не тільки бісер, нитка і голка, але і елементи допоміжного декору — кристали.

Починати варто з створення серцевини квітки жовтого кольору (п’ять намистин, скріплених у коло). Далі додаємо пелюстки з кристалів, щоб збільшити обсяг вироби. Наприкінці йде формування самого заснування кільця, для нього можна використовувати бісер іншого кольору (наприклад, синього). Все треба закріпити і обрізати кінці.

Кільця з бісеру для початківців: покроковий майстер-клас

Починати займатися бісероплетінням варто саме з легких виробів. Самим кращий в цьому плані є класична універсальна кільце, яке можна ускладнювати більш складними елементами. Знадобиться бісер будь-якого кольору і відрізок волосіні (довжиною трохи більше обхвату пальця). Для створення досить нанизати всі намистини на волосінь і акуратно закріпити.

При створенні можна використовувати бісер різних кольорів і додавати будь-який декор.

Таке колечко відмінно доповнить літній образ, і буде виглядати досить легко і елегантно.

Цікаві та легкі ідеї: плетіння кільця з волосіні

Бісероплетіння передбачає не тільки виконання робіт за готовими схемами, але й створення власних. Тому важливо розвивати уяву. Але на перших порах можна використовувати існуючі ідеї.

Кільце хрестиком

Плетіння хрестиком дозволяє вплітати намистини будь-якого кольору і формувати будь-які зображення. Можна постаратися і зробити кільце з написом, градієнтом або зображенням персонажа мультфільму або серіалу.

Головною умовою є використання однорідного бісеру. Так виріб буде виглядати гармонійно і естетично. Можна зробити собі кілька кілець під різні образи і ситуації.

Незвичайне кільце “Жаба”

Дуже багато люблять незвичайних жабенят з відомого мема. Досить просто зробити кільце і бісеру з жабою: треба всього лише слідувати схемі. Знадобиться бісер зеленого, чорного і білого кольорів, бісерна голка і волосінь (можна використовувати нитку).

Таке кільце складається з декількох рядів за допомогою техніки мозаїчного плетіння (ряди зв’язуються при додаванні кожної намистини). Жабу (або кілька жаб) можна зробити, вплітаючи на кожному ряду намистини зеленого і чорного кольору так, щоб виходив відповідний малюнок.

Як і попередні кільця, це повинно бути скріплено волосінню зигзагом через ряди.

Біжутерія з мозаїчним плетінням

Як відомо, мозаїчне плетіння дозволяє створити будь-яку картинку, напис і навіть градієнт. Ось кілька ідей:

 • Ініціали імені;
 • Парні кільця з буквами імен;
 • Градієнт филоетовый-синій. Така прикраса буде виглядати багато і красиво;
 • Дата народження/знайомства;
 • Щасливе число людини;
 • Монотонне кільце без зображень і написів.

Створити незвичайну прикрасу з намистин досить просто. Краще почати з нескладних схем, після чого переходити до більш складних елементів. У роботі важливо дотримувати акуратність, крім того, велику увагу треба приділяти вибору матеріалів і відтінків, з яких робиться кільце.

Не варто боятися експериментів, адже це лише додасть досвіду і дозволить створити щось нове. Якщо слідувати цим простим порадам, можна в короткий термін навчитися створювати неповторні прикраси!

Нові фото ідеї кілець з бісеру