Як намалювати жабу фарбами, фломастерами, олівцем: легкий поетапний майстер-клас для початківців і дітей (80 фото ескізів)

Керівництво, як намалювати жабу фарбами, олівцями та фломастерами своїми руками в домашніх умовах. Вчимося малювати казкового і мультиплікаційного героя, а так само реалістичне тварина.

Малювати з дітьми завжди дуже цікаво, оскільки вони відкриті до пізнання всього нового і незвіданого. Початківці художники теж прагнуть якомога швидше підвищити рівень своєї майстерності.

І зовсім необов’язково при цьому малювати щось непоказне, оскільки є можливість і на початковому рівні створювати дуже красиві малюнки.

Можна, наприклад, намалювати за допомогою олівця, фломастера або фарб красиву жабу.

Як намалювати жабу: простий малюнок олівцем

Вважається, що найпростіше працювати саме з олівцями. Прикрашати ними діти вчаться набагато швидше. І тому рекомендується почати саме з освоєння принципів роботи з цим інструментом.

Сама схема малюнка досить проста. Але при цьому кінцевий результат може здивувати багатьох. Оскільки малюнок виходить дуже красивим і мало хто зможе відразу здогадатися, що він був виконаний новачком.

Голова

Починати малювати жабу треба з голови. Для цього на аркуші паперу потрібно спочатку намалювати досить великий овал. Саме він і стане основою голови. Далі потрібно дотримуватися простий інструкції:

  • над овалом, який був намальований раніше, потрібно зобразити ще два кола. Саме ці кола і будуть очима жаби. Щоб трохи «оживити» їх, потрібно всередині великих кругів намалювати ще й маленькі. Ці маленькі кола і будуть служити зіницями;
  • над очима проведіть лінію, яка має дугоподібну форму. Не потрібно намагатися зробити її максимально тонкої, оскільки ця лінія буде уособлювати брови;
  • між очима потрібно намалювати невеликий ніс і під ним рот. Зверніть увагу, що і рот не повинен бути занадто широким.

На цьому ескіз голови жаби можна вважати завершеним і приступати до наступного етапу малювання.

Тулуб

Щоб намалювати тулуб жаби, потрібно намалювати ще один великий овал. При цьому потрібно стежити за тим, щоб він перетинався з головою жаби.

Тепер слід намалювати овалу вздовж тулуба дві прямі лінії. Це будуть передні лапи жаби. Задні лапи теж малюємо таким чином.

Рада! Для більшої реалістичності зображення можна додати невеликі перетинки на лапи.

Завершення ескізу

Якщо всі елементи були промальовані, то можна приступати до завершального етапу. Потрібно домалювати дрібні деталі, які і зроблять намальовану жабу максимально схожою на живу.

Слід намалювати дрібні лінії на тулубі, голові і лапах. Вони будуть імітувати текстуру шкіри жаби. Щоб малюнок не виглядав занадто плоским, потрібно намагатися малювати лінії, які будуть мати різну товщину і довжину.

Рада! Можна використовувати різні техніки малювання, щоб додасть реалістичності зображенню. Наприклад, можна використовувати техніку контурного малюнка або крос-хетчинг. Це допоможе додати малюнку текстуру і глибину.

Як намалювати жабу фарбами: милий і легкий малюнок

Малювання фарбами – це найбільш популярний вид творчості серед дітей. І не обходять його увагою і початківці художниками.

Найпростіше працювати саме з аквареллю. Вона гарантує отримання дуже яскравих кольорів. І тому готовий малюнок виглядає дуже красиво.

Якщо з’явилося бажання намалювати милу жабу, то можна використовувати саме фарби. З їх допомогою малюнок вийде ще більш яскравим.

Малюнок аквареллю: царівна жаба з казки

Спочатку підготуємо всі необхідні матеріали та інструменти, які знадобляться. Адже зовсім негоже відволікатися на такі дрібниці в процесі роботи.

Потрібно заздалегідь подбати про те, щоб під рукою були не тільки акварельні фарби і одна кисть. Краще підготувати кілька пензликів з різним ворсом і товщиною.

Не буде зайвим підготувати і серветки. З їх допомогою можна видалити з паперу зайву вологу. Адже саме з-за зайвої вологи лінії можуть просто розмазатися.

І якщо все готове, можна приступати безпосередньо до роботи:

  • спочатку потрібно намалювати скетч. І малювати його слід саме простим олівцем, а не фарбами. Оскільки може знадобитися внесення правок. У такому разі стерти олівцевий скетч буде набагато простіше, ніж брати новий аркуш паперу і малювати все заново;
  • визначившись з найбільш придатним дизайном для малюнка царівни жаби, можна приступати до прикрашення. Зверніть увагу, що починати слід з нанесення невеликої кількості фарби. Переходи між кольорами повинні бути рівними і гладкими;
  • тепер можна додати і трохи деталей в майбутню картину. Під деталями в даному випадку слід розуміти текстуру малюнка. Щоб додати зображення більше текстури, потрібно намалювати різні смужки і плями на тілі жаби.

Щоб домогтися відчуття завершеності при погляді на малюнок, можна додати для нього фон. Це можуть бути кущі, дерева або водоймище.

Рада! Перш ніж приступити до малювання тла краще дати малюнку трохи підсохнути, щоб випадково не розмазати ще не висохлу фарбу.

Красива екзотична жаба

Всім прекрасно відомо, як виглядають звичайні річкові жаби, які зустрічаються на просторах неосяжної Батьківщини. Але є і такі види, які у повсякденні можуть спостерігати жителі Південної Америки.

Це красиві екзотичні жаби, відмінною характеристикою яких є дуже яскраві кольори. Найпопулярнішими екзотичними видами є зелена і жовта райські жаби.

Також дуже часто зустрічаються і зображення блакитний райської жаби. Адже вона відразу приковує погляди туристів з-за свого незвичайного забарвлення.

Малювати таку жабу можна за тією схемою, яка була описана в статті вище. Адже будова у цих жаб таке ж, як у їхніх річковий родички.

Єдина відмінність – це забарвлення. Тому для роботи краще використовувати яскраві фарби або олівці. Дуже важливо при цьому максимально приділити увагу деталям.

Забавна жаба-мандрівниця

Казка про жабу-мандрівницю дуже популярна серед дітлахів як шкільного, так і дошкільного віку. І тому немає нічого дивного в тому, що дуже багато дітей хочуть зобразити саме цього персонажа.

Для цього не потрібно ніяких особливих умінь. Достатньо лише намалювати скетч згідно покрокової інструкції, представленої в даній статті.

При цьому на ескіз краще додати щось нове і характерне саме для даного персонажа. Наприклад, милу капелюшок, дорожній валізу або карту світу.

Дуже доречним буде і опрацювання погляду персонажа. Він повинен бути більш замисленим.

Як намалювати жабу фломастерами: швидкий майстер-клас для дитини

Багато діти віддають перевагу саме фломастерам, коли потрібно намалювати щось. Оскільки далеко не кожній дитині подобається працювати з олівцями і фарбами.

І в такому випадку на допомогу приходять фломастери. У магазині можна придбати великий набір з широкою палітрою. Тому дитина отримає можливість реалізувати будь-які фантазії на папері.

Слід вибирати такі фломастери, які відрізняються яскравістю кольору. Оскільки працювати з яскравими тонами завжди більш цікаво для дітей.

Дитячий малюнок поетапно

  1. Починати малювати жабу треба з голови. Для цього намалюйте велике коло і всередині цього кола ще два маленьких. Це будуть очі жаби.
  2. Всередині маленьких кіл намалюйте не тільки зіниці, але й кілька білих відблисків, щоб очі здавалися більш живими.
  3. Додайте на скетч овальний ніс і намалюйте рот жаби.
  4. Тепер можна приступати до малювання тіла жаби. Для цього потрібно спочатку намалювати великий овал, а потім домалювати лапи. І для цього потрібно провести дві прямі лінії спереду і ззаду.

Залишилося тільки додати деякі деталі, щоб малюнок виглядав завершеним.

Мультяшна жаба

Оскільки дітям дуже подобаються мультики, можна запропонувати дитині намалювати жабу з якого-небудь популярного мультфільму. Йому ця ідея точно сподобається.

В роботі допустимо використовувати будь-який шаблон. Оскільки тут акцент буде зроблений саме на додаткові деталі і фон малюнка. При цьому можна використовувати комбінацію фарб і фломастерів.

У такому разі вдасться домогтися отримання унікальної малюнка текстури. До того ж, дитина отримає можливість попрактикуватися в роботі з різними інструментами для малювання.

Картинки для срисовки

Якщо дитині занадто складне дається малювання, то краще не поспішати з тим, щоб знайти для нього нове заняття. Можна спробувати роботу з картинками, призначеними для срисовки.

Цей метод відрізняється низьким рівнем складності. І тому ідеально підходить для дітей дошкільного віку. Однак слід віддавати перевагу більш великим трафаретами.

Якщо докласти досить зусиль, то можна легко і швидко підвищити рівень майстерності. І при цьому процес навчання буде доставляти виключно задоволення.

Фото, малюнки жаби