Вироби з Лего (102 фото): легкі прикольні вироби з Lego для дітей

Огляд красивих виробів з конструктора Лего з різної кількості деталей. Поради експерта по створенню звірів, будинків, предметів інтер’єру, фруктів і овочів. Фото з прикладами готових виробів для натхнення.

В основу знаменитих іграшок нерідко вкладається простота. Цей підхід найбільш правдивий по відношенню до датської «імперії розваг», всесвітньо відомої під назвою LEGO. Здавалося б, різнокольорові пластмасові блоки з круглими виступами здаються нецікавими предметами окремо. Якщо об’єднати їх разом, то на виході можна отримати оригінальні композиції. Цього правила дотримуються спеціальні набори, що дозволяють збирати що завгодно: повноцінні автомобілі, знамениті будівлі, сценки з популярних голлівудських фільмів, і так далі.

Зрозуміло, не у кожної сім’ї є гроші для придбання повноцінних наборів LEGO. Рішення полягає у використанні окремих елементів для створення красивих виробів. Нижче наведено численні приклади на всі випадки життя.

Вироби з LEGO для дітей шкільного віку

Іноді знайомство з видатними конструкторами відбувається на рівні дитинства. Малюки пізнають світ завдяки грі, а блоки виступають непоганим рішенням для гри.

Серед простих варіантів виділяються вежі, доріжки різної ширини, невеликий «паровозик» (представляє собою послідовність блоків), а також «паркан». Непоганим варіантом виступає невеликий «молоток»: побудовані з LEGO варіації навчать дитину контролювати силу удару.

Для трохи більш старшої аудиторії» можна порадити повноцінні конструктори з позначкою «Creator» — тільки школярі осягають ази складання елементів в єдине ціле. Власне класифікація зачіпає наступні предмети:

 • Автомобілі (як реальні, так і з фільмів та іншого media).
 • Роботи (Transformers, Ninjago, Monkey Kid).
 • Будівлі (обмежуються невеликими будиночками).
 • Тварини.
 • Техніка зразок танків.
 • Динозаври, і так далі.

Що стосується «шкільних» предметів, то з блоків можна спорудити кілька практичних речей. Конкретні приклади:

 • Корпус для будь-якого пишучого предмета (кулькова ручка, фломастер, олівець). Зрозуміло, що утримується фрагмент інструменту краще не чіпати — блоки LEGO не є комфортними в утриманні.
 • Звичайна лінійка. Достатньо взяти прямокутні елементи і при необхідності поєднувати їх разом. Ділення шкали на сантиметри можна акуратно перенести, використовуючи маркер.

Цікаві вироби для хлопчиків

Ця категорія зачіпає колекції, присвячені військовим або космічним об’єктам. Імениті варіації включають в себе твори з культових «всесвітів» (Transformers, Star Wars, Ninjago, і так далі). Приклади простих «блочних» поробок такі:

 • Робот. При його будівництві досить використовувати наступні елементи: «прямокутники» для торса і ніг, сгибаемые з’єднання в зоні рук. При необхідності можна скористатися скляним «шоломом» і покрити їм голову.
 • Машини. По мірі підростання хлопчика можна приступати до більш складних робіт (наприклад, сети LEGO Technic або Creator Expert). Для простих варіантів слід мати деталі типу осей, що приєднуються до коліс. Наявність різнокольорових блоків вітається.
 • Повноцінний місто. Часто LEGO випускає невеликі набори, що об’єднуються в повноцінні композиції. Результатом виступає деталізована майданчик. При необхідності окремі споруди можна змінювати за бажанням. Такий підхід зазвичай надовго захоплює допитливих хлопчиків.
 • Шахова дошка. Зазвичай весь набір складається з різнокольорових частин (довільні кольори для клітин, блоки і круглі частини фігур). Останнім часом датська «імперія» випустила сет під номером 40174, званий LEGO Iconic Chess. Завдяки йому досягається повноцінний процес побудови дошки з фігурами. Додатковим бонусом виступають шашки — на одній дошці можна грати двома різними типами фігур.

Наймиліші вироби з конструктора LEGO для дівчаток

Для маленьких сестер також є численні варіанти оригінальних виробів. Серед таких зазначаються:

 • Середньовічний замок. Достатньо обмежуватися єдиною вежею, нагорі якої можна розташувати фігурку «принцеси». Майданчик виступає непоганим місцем для гри з ляльками.
 • Об’ємний будиночок. Його можливо побудувати як при наявності повноцінного конструктора, так і з наявних різнокольорових блоків. Закриті і відкриті варіанти однаково цікаві для підростаючих дівчаток. «Споруда» може «заселятися» фігурками улюблених персонажів з мультфільмів, виступаючи своєрідною «готелем».
 • Варіація Ейфелевої вежі. Для мріють про подорожі за кордон школярок такий проект доведеться до речі. В залежності від фантазії виконуються як невеликі, так і високі варіанти — все залежить від того, скільки деталей LEGO є в наявності. Про повноцінне преміальному наборі під номером 10307 «Eiffel Tower», однак, дівчаткам не варто й думати — з масштабом «будівництва» зможуть впоратися тільки дорослі (комплектація нараховує 10001 деталь).
 • Прикраси на кшталт сережок. Елементи різних кольорів можна скомбінувати у «веселку», потім приєднати до гачкам. Альтернативні рішення — кільця або підвіски.

Вироби з LEGO з легким схемами

Порядок роботи зі знаменитими блоками не є складним. Єдина обов’язкова вимога стосується ретельного обмірковування щодо того, як буде виглядати майбутній результат. При недостатньому рівні фантазії допомагають прикладені з конструкторами інструкції, де процес розписано по кроках. Якщо мова йде про складання оригінальної вироби з дитиною, то «будівельникам» слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Врахувати мінімальний вік, що вказує на коробці з набором LEGO (9+, 12+, і так далі).
 • Роботу слід починати з простим «проектів». З часом складність можна збільшувати, прямуючи до більш масштабних затій.
 • Якщо мова йде про покупку наборів, то такі важливо набувати з однієї серії (так збільшується кількість придатних деталей).
 • Інструкції слід дотримуватися максимально точно.
 • Найбільш важливий пункт — не допустити потрапляння всередину блоку дихальних шляхів дитини.

Повітряні кульки

Один з елементарних варіантів роботи. Однакові різнокольорові елементи з’єднуються в єдині деталі, до яких «приклеюються» ниточки. Такі можна «підсунути» в маленьку ручку людської фігурки — персонаж як би «прогулюється» з оберемком кульок.

Маленьке сердечко

Воліють не користуватися набір LEGO Friends для побудови оригінальної шкатулочки достатньо відібрати однакові блоки різних кольорів аналогічно попередньому пункту. З них можливо «спорудити» невеликі сердечка — при необхідності можна викладати «смугасті» елементи або влаштовувати чергування відтінків.

Великий тунель

Ще одна проста виріб з датських «будівельних матеріалів». За «підлогу» і «стелю» майбутнього тунелю приймаються великі «прямокутники». Якщо таких немає, то дрібні частини варто поєднувати один з одним рейками. Стінами стають об’ємні кубики, при необхідності комбіновані в різнокольорові конструкції.

Нескладні мости

Тут інструкція багато в чому аналогічна попередньому пункту, але стінами і стелею можна знехтувати. Два «берега» з’єднуються одним великим квадратом або системою з дрібних схожих елементів. При необхідності можна спорудити «перила» з сегментів 2×1.

Вироби з LEGO: новорічний декор

До приходу Нового року люди думають про те, як прикрасити ялинку найкращим чином. Традиційні прикраси на кшталт мішури або різнобарвною гірлянди швидко набридають: врятувати становище може тільки фантазія.

Данська «імперія» LEGO також має відповіді на подібний випадок. Приклади оригінальних поробок такі:

 • Пінгвін на Різдво (номер конструктора — 40498). На додаток до птиці невеличка ялинка з «подарунками». Вся конструкція розташовується на невеликій підставці. Що стосується самого пінгвіна, то він має рухливі крила і здатний обертатися (що робить його ідеальною «іграшкою» для дітей).
 • Вінок на вхідні двері будинку. Червоний бантик з блоків комбінується з пластмасовою «зеленню» — таке поєднання приємно здивує гостей.

Ялинкові іграшки своїми руками

Більшість сетів LEGO комплектується закругленими або незграбними деталями. Елементарний підхід до спорудження ялинкових іграшок складається з складання прямокутних і квадратних елементів в невеликі «кульки». Різні кольори частин вітаються. До готовим виробам залишається тільки закріплювати мотузочку, щоб підвісити їх на новорічну ялинку. При необхідності можна споруджувати невеликі будиночки або «фрагменти» мішури.

Фігурка Діда Мороза з російських народних казок.

Новорічні набори LEGO зазвичай зачіпають композиції з «західним побратимом» цього персонажа. Фігурка Санти зазвичай «управляє» оленячою упряжкою або знаходиться всередині пічної труби будинку. Зрозуміло, офіційних фігурок Діда Мороза як такого немає — що змушує креативних людей споруджувати його з червоних і білих сегментів. «Прикрасами» виступають круглі «гудзики» його шуби.

Корисні вироби з LEGO для будинку

Іграшки — це не єдина «спеціалізація» легендарних конструкторів. Володіючи правильним набором деталей, люди можуть споруджувати корисні речі для домашньої обстановки. Яскравим прикладом виступають невеликі полички для розміщення інструментів, а також контейнери.

Техніка створення вази для квітів

Порядок роботи передбачає наявність пляшки або склянки, куди наливається вода для квітів. Блоки LEGO виступають оригінальним «футляром» для цієї ємності. Алгоритм дій такий:

 • Зробити сортування деталей за двома основними параметрами — квітам і висоті.
 • Використовуючи плоскі фрагменти, спорудити основа композиції — підставку під стакан (пляшку).
 • Нарощувати стінки майбутньої вази, при необхідності змінюючи відтінки. Їх можна виконувати райдужними, а також викладати «орнамент» або ім’я.

Картини для інтер’єру

Креативні люди здатні вручну викладати картини типу «мозаїка», використовуючи фрагменти LEGO. Останні новинки датської компанії охоплюють категорію наборів Art — своєрідних «полотен», на які нанизуються круглі частини.

Відмінним прикладом виступає конструктор під номером 31203 «World Map» — широкоформатний карта світу, яку можна повісити на стіну після завершення складання. За допомогою шпильок можна позначати бажані місця для подорожей.

Декорація акваріума

«Будівельні матеріали» робляться переважно з пластика — матеріалу, здатного витримувати вплив води протягом тривалого часу. Якщо за основу беруться діти виключно від офіційного постачальника LEGO, то їх можна без проблем використовувати в якості оригінальних «будиночків» для екзотичних підводних риб.

Зрозуміло, що подібні «декорації» є спірними моментами при обговоренні всередині тематичних майданчиків. Деякі стверджують, що деталі не варто поміщати в воду з-за потенційного шкоди, що завдається мешканців акваріумів. Знавці наводять факт того, що всередині деталей LEGO міститься хімічна сполука під назвою «сульфат барію» (BaSO4).

Завдяки йому випадково проковтнув фрагменти конструктора легко видно через рентгенівські знімки. Шкідливого впливу такої речовини всередині водного середовища, однак, досі не встановлено.

Компанія LEGO прославилася як «імперія» серед унікальних іграшок, в основі яких лежать численні пластикові фрагменти. Додаткову славу датському підприємству надає всесвітній охоплення — численні media начебто Star Wars, Transformers, Disney, Marvel Comics мають захоплюючі тематичні набори.

Зрозуміло, спектр роботи над виробами також не обмежений: з маленьких блоків LEGO можна створити що завгодно. Практичні ручки, різнобарвна «біжутерія», місткі вази, незвичайні іграшки — це тільки мала частина, доступна для творчості. Включаючи фантазію, діти і дорослі можуть створювати унікальні шедеври «блочного мистецтва».

Фото новинки виробів з лего