Керівництво, як зробити саморобку «хатинка» своїми руками на уроці в школі або в домашніх умовах. Огляд творчих ідей прикраси інтер’єру оригінальним виробом з гілок, соломи та інших природних матеріалів.
Будиночок, створений своїми руками – це відмінний декор для дому, подарунок або просто улюблена іграшка. У цій статті показано оригінальні і цікаві майстер-класи зі створення будиночків власними руками.
Виріб будиночок своїми руками з підручного матеріалу
Вироби, виконані з підручних матеріалів, є відмінним способом для раптового творчості. Яскраві емоції і позитив буде забезпечений.
Для створення будиночка знадобиться білий та кольоровий папір, клей-пістолет та ПВА, пластилін, сірники, ватяні палички, ватяні диски.
Будиночок з кольорового паперу та картону
Послідовність створення будиночка з паперу своїми руками:
- Готується 24 чотири листи звичайного паперу будь-якого кольору. Матеріал згортається навпіл і розрізається рівно по лінії згину.
- Готується дванадцять аркушів паперу такого ж кольору, згортається на чотири частини і розрізається по лініях.
- Всі елементи акуратно скручуються в трубочки, склеюються для фіксації. У результаті вийдуть деталі для створення будиночка.
- Готується основа для будиночка. На нього приклеюється з допомогою клею-пістолета 4 довгих трубочки у формі квадрата. Далі між цими деталями прикріплюються кілька маленьких трубочок. У подібній методиці створюється основа будиночка, чергуючи довгі і короткі елементи.
- З щільного картону вирізається двері і прикріплюється до виходу дому.
- З картону іншого кольору створюється дах і скат будинку. Деталі надійно фіксуються нагорі будинку.
- При бажанні можна додати декоративні деталі у вигляді дерев, кущів та іншого.
Готово!
Казкова хатинка з ватних паличок
Втілення вироби з улюбленого дитячого мультика стане відмінним варіантом, щоб заманити малюка для творчості.
Послідовність створення казкової хатинки своїми руками:
- Готується шаблон для казкової хатинки. Його можна створити своїми руками.
- Деталі послідовно вирізаються і з’єднуються між собою для утворення підстави будинку.
- З картону створюється дах і скат вироби.
- Двері і вікна вирізаються з паперу або картону та фіксуються в отворах будівлі. При бажанні можна додати сходинки з щільного картону, згорнутого в трубочки.
- З картону коричневого або чорного кольору створюються дві довгі трубочки. Це будуть ніжки хати. Вони прикріплюються до дна хатинки за допомогою клею-пістолета.
- З паперу створюються пальці і кігті, які так само приклеюються до ніжок.
Маленький будиночок із сірників
Послідовність створення будиночка із сірників:
- Шматочок пластиліну будь-якого кольору розрізається на 2 частини. Одна з половинок також ділиться навпіл вздовж елемента.
- З тонких шматочків пластиліну створюються невеликі кульки у великій кількості.
- На кожну з підготовлених сірників надівається по 2 кульки з кожної сторони. У результаті повинна вийти невелика гантеля.
- 2 одержаних елемента з’єднуються між собою за допомогою 2 інших сірників.
- В результаті вийде фігура у вигляді квадрата. Таких деталей знадобиться 2. Після того як елементи будуть готові, готується ще сірник і встромляється в вертикальному положенні в кожну кульку початкового квадрата. Після чого отримані частини будиночка з’єднуються між собою. В результаті вийде куб.
- 4 підготовлені сірники також встромляються в верхній квадрат будиночка. Деталі трохи згинаються, утворюючи пари. Елементи з’єднуються з кульками. Між ними встромляється ще один сірник.
Готово!
Фігурка будиночок з пластиліну
Послідовність створення будиночка з пластиліну.
- З пластиліну білого кольору ліпиться невеликий квадратик, що буде стінами майбутнього будиночка.
- З пластиліну коричневого кольору створюється 2 невеликі коржі квадратні форми приблизно однакового розміру, що буде дахом вироби. Також з цього матеріалу створюється невелика труба, яка буде розташовуватися на даху.
- З пластиліну будь-якого іншого кольору можна створити вікна і вхідні двері майбутнього будиночка. Отримані елементи акуратно прикріплюються до стін. Дах і труба приєднуються до верхньої частини основи будиночка.
- За допомогою декоративного пластиліну створюються декоративні елементи у вигляді трави, огорожі та багато іншого.
Саморобки з фетру: іграшка будиночок
Послідовність створення будиночка з фетру:
- На папері зображуються прямокутниками однакового розміру, що буде ескізом для створення будиночка. Ескіз переноситься на фетр.
- Отримані елементи вирізаються, згортаються в невеликі трубочки за допомогою олівця. Далі за допомогою клею пва отримані елементи склеюються, забезпечуючи хорошу фіксацію. Отримані деталі акуратно склеюються між собою. В результаті чого виходить стіни будиночка.
- З фетру іншого кольору створюється дах, зшивається і фіксується нагорі будиночка.
- З кольорового паперу і картону вирізається двері і вікна, акуратно прикріплюються до поверхні стін.
- При бажанні будиночок з фетру можна прикрасити намистинками, пришивши їх, а також завдати блискітки.
Виріб будиночок з природного матеріалу
Створення поробок з природного матеріалу – це відмінний варіант, щоб втілити в життя самі незвичайні мрії і фантазії в красивій кольоровій гамі.
Хатинка з дерева в школу
Послідовність створення будиночка з дерева:
- В будь-якому будівельному магазині можна купити невеликі інструменти, а також бруски з дерева. У дерев’яних брусках випилюються отвори і бруски. Ці елементи будуть підставою будиночка.
- В якості основи можна вибрати будь-який матеріал, який буде витримувати вагу дерева. На нього прикріплюються бруски, утворюючи стіни будинку.
- З фанери виготовляється дах і двері, а також вікна будинку. Вони прикріплюються за допомогою клейового якого будівельного матеріалу. Фіксація повинна бути надійною.
- При бажанні на поверхню дерева можна нанести невеликий малюнок, а також закріпити його спеціальним лаком.
- При бажанні будиночок можна прикрасити невеликими ящиками, квітами і огорожею. Завдяки цьому виріб буде жвавою і красивою.
Будиночок з трубочок в дитячий садок
- З паперу вирізують невеликі квадрати приблизно однакового розміру. Отримані деталі скручуються в трубочки, краю склеюються для надійної фіксації.
- На підготовлену основу для вироби приклеюються отримані трубочки, утворюючи стіни будиночка.
- З картону виготовляється двері і підстави вікон будиночка. Далі ці вироби приклеюються за допомогою клею пва або суперклею.
- Дах виготовляється з картону, також можна створити трубу.
- Отримані деталі приклеюються ребром до стін будинку.
Виріб будиночок для дітей з коробки: покроковий майстер-клас
Створення будиночка власними руками з коробки – досить захоплюючий процес. Адже можна спостерігати, як звичайна коробка перетворюється в справжній ляльковий будиночок! Такий результат здатний здивувати як дітей, так і дорослих!
У зимовий час можна створити різноманітні варіанти виробів у вигляді будиночка, які стануть відмінним доповненням святкового новорічного інтер’єру.
Гарний зимовий будиночок
- Готується шаблон для створення будиночка. За нього вирізаються всі ці деталі, після чого послідовно наклеюються на картон за допомогою клею.
- Елементи фарбуються за допомогою білої акрилової або акварельної фарби. Покриття повинно бути рівним і гладким.
- За бажанням вибираються різні декоративні елементи, які будуть прикрашати новорічний будиночок. Можна використовувати блискітки, бісер і мішуру. Елементи фіксуються на поверхні будиночка — на стінах, даху, прикрашаючи двері і вікна.
Хорошим варіантом буде створення невеликої прикраси будиночка у вигляді новорічного обідка.
Сніжне подвір’я: незвичайна аплікація
Створення повноцінного композиції у сніговому вигляді є незвичайною аплікацією, яка вразить кожного.
- З картону білого кольору створюється основний будиночок. Він повинен бути більшим за розміром, щоб виділятися на тлі інших виробів.
- Також, з картону сірого, блакитного кольору створюються більш маленькі будиночки.
- Отримані вироби акуратно розподіляються на підготовленій підставі.
- При бажанні можна створити колодязь, карети і багато інші декоративні деталі, які будуть розміщуватися між будиночками.
- Важливою деталлю в сніжному подвір’я буде новорічна ялинка. Для цього аркуш зеленого паперу згортається у вигляді конуса, прикрашається за допомогою мішури і блискіток. Ребром виріб прикріплюється до основи.
Новорічний пряниковий будиночок: робимо смачний подарунок
Смачний новорічний будиночок можна створити з новорічних імбирних пряників.
- Підготовлені деталі послідовно з’єднуються між собою за допомогою крему. Після цього виріб потрібно добре просушити протягом деякого часу.
- Далі за допомогою залишився крему з додаванням барвників новорічний будиночок декорується — проводиться прикраса дверей, стін, даху.
Створення новорічного будиночка своїми руками – це відмінний варіант творчості, який сподобається не тільки дітям, але і дорослим.