Вироби на Новий рік: 188 фото красивих новорічних виробів для дітей дитячого садка, школи і прикраси інтерєр

Приклади яскравих ідей виробів на Новий рік для створення своїми руками з підручних засобів і всякої всячини в домашніх умовах. Керівництво з фото, описом і шаблонами.

Напередодні Нового року хочеться особливо ретельно до нього підготуватися: красиво нарядити ялинку, прикрасити своє житло. Багато декоративні новорічні елементи можна без особливих зусиль зробити самому, для цього знадобляться лише матеріали, які вже віджили, скажімо так, свій вік, а їх абсолютно точно, знайдеться величезна кількість.

Сьогодні дуже модним є новорічний декор, який передбачає застосування новорічних прикрас, зроблених своїми руками. При створенні новорічної атмосфери у вашому затишному будинку, не забудьте запросити до цього захоплюючого процесу своїх рідних і друзів, так ви зможете усією компанією дружно створити неповторну новорічну атмосферу і придумати унікальний новорічний декор.

Для виготовлення унікальних прикрас до Нового року знадобляться: картон, ялинові шишки, фетр, тканини, стрічки, намистинки, гудзики і т. д.

Дуже цікавими виходять новорічні прикраси, зроблені в съедобном вигляді – фруктова ялинка або новорічна ялинка у вигляді печива. Попередньо потрібно продумати єдиний стиль новорічного свята, наприклад: скандинавський стиль або мінімалізм. Дотримуючись обраного стилю, ви отримаєте затишну атмосферу і гармонію в домашній обстановці. Кращі кольори для декору в Новому році, яскраві: зелений, жовтий, срібло і золото.

Вироби з паперу

Папір – це унікальний інструмент для творчості. Адже з неї можна зробити абсолютно все, що душа забажає. Застосовується вона для створення об’ємних і невеликих, плоских і опуклих виробів. Уміло поєднуючи папір з іншими матеріалами, на виході можемо отримати неповторну новорічну прикрасу, ідеально доповнює атмосферу будинку.

Паперова сніжинка

Сніжинка, виготовлена з паперу – найпопулярніше новорічну прикрасу. Далі кілька видів найпоширеніших ідей з їх виготовлення.

Для її виготовлення знадобиться:

  • один аркуш паперу (колір-блакитний), розміру А4
  • олівець
  • ножиці
  • клей-олівець.

Лист поділіть на шість рівних частин, після чого виріжте їх. Один вирізаний квадрат поділіть по діагоналі. Позначте на ньому шість однакових надрізів. Розгорніть папір.

Дві нижні смужки гарненько з’єднайте між собою і склейте їх. Після висихання клею потрібно повторити ці ж дії з наступними смужками. Клеїмо смужки, по черзі міняючи боку. Далі приготуємо ще п’ять заготовок з нарізаних квадратів. Збираємо сніжинку. Основи всіх елементів потрібно склеїти між собою. Прикраса готова.

Сніговик з паперу

Заздалегідь заготовте кілька силуетів сніговика і пару кіл. Між цими заготовками розмістіть нитка, з прив’язаними на кінцях намистинками. Зігніть два кола навпіл і половинки склейте. Коли шарів набереться достатня кількість, приклейте їх до вашого сніговикові. Змайструєте різнобарвну шапочку і намалюйте риси обличчя сніговикові. Всі декорації сніговика – предмет вашої фантазії. Наприклад: навколо шиї йому можна пов’язати шарф. Залишиться тільки повісити ошатного сніговика на ялинку.

Вироби з картону

Картонні ялинкові кульки

Щільний картон – це ідеальна заготівля для створення унікальних новорічних прикрас. На жаль, такий декор не вывесишь на вуличну ялина, але зате іграшкою, виготовленої з картону можна прикрасити домашню ялинку, виконану в екологічному стилі. Отже, процес виготовлення картонного прикраси вкрай простий.

На картоні намалюйте коло. Для цього можна скористатися циркулем або просто простим олівцем обвести дно склянки. На зовнішньому краї в одному місці зобразити маленький прямокутник: до цього місця прикріпимо нитка. За допомогою ножиць вирізати заготовку, в тому місці, куди буде кріпитися нитка, проробити отвір (дирокол в допомогу). Декоруйте картонний ялинкова куля будь-яким способом, після чого не забудьте прикріпити нитку. Іграшка готова!

Новорічна зірка з картону

Зобразіть на щільному аркуші картону круг. Транспортиром відміряти п’ять точок, розподіляючи їх через кожні 72 градуси. Нумерацію точок ставте за годинниковою стрілкою, так, цифра 1 – це верхівка верхнього промінчика нашої зірки. З’єднуємо точки 1 з пунктами 3, 4, точку 2 – з точкою 4, точку 3 – з точки 5, точка 4 – з пунктом 5. Далі з допомогою олівця обведіть контур зірки і виріжте, власне, готову виріб.

Вироби з пластиліну

Пластилінова новорічна красуня

Ця іграшка особливо сподобається дітям, оскільки вони можуть з легкістю виготовити її самостійно. Щоб змайструвати таку ялинку, вам знадобляться такі матеріали:

  • кольоровий пластилін
  • ножичок і качалка для ліплення
  • зубочистка.

Зробити ялинку дуже просто.

Почніть з виготовлення горщика для ялини. Для цього візьміть коричневий пластилін, надайте йому форму циліндра і зробіть злегка завужені з одного боку. Далі – окантовка горщика. Розкачати тонко ковбаску з пластиліну і приєднайте до виробі. На окантовці виріжте неглибокі насічки. Вылепите майбутні ялинові гілки з пластиліну. Далі беремо качалку, з її допомогою ми розгортаємо заготовки пластилінових кульок у пласкі млинці. В серединку кожного млинчика сформує маленьку опуклість.

В центр нашого горщика застроміть зубочистку і прикріпіть на неї готові млинчики, так, знизу виявиться найбільший, а зверху – найменший млинець. Прикрашаємо ялинку. Для прикраси візьміть різні кольори пластиліну і скачайте з нього кульки, з допомогою яких ви і прикрасите новорічну красуню. А верхівку прикрасить, природно, зірка червоного кольору.

Вироби з фоамирана

Фоамиран – це дуже пластичний і м’який матеріал, створений спеціально для творчості. З фоамирана можна створити найрізноманітніші вироби – 3 D квіти, гірлянди і багато що інше. Також, з допомогою фоамирана можна зробити оригінальні новорічні іграшки. Працювати з таким матеріалом – суцільне задоволення, а готові іграшки виглядають неймовірно стильними і неповторними, не поступаючись ні в чому магазинних іграшок.

Фоамирановый сніговичок

Щоб змайструвати новорічного сніговика, нам знадобиться:

  • червоний і білий аркуш фоамирана
  • чорний шматочок фоамирана (для рота і очей сніговика)
  • вата
  • клей
  • лінійка
  • ножиці
  • синельная дріт і стрічка.

З аркуша білого фоамирана вирізаємо десять кружечків по 5 см в діаметрі. Користуючись лінійкою і зубочисткою, прочерчиваем лінію в центрі нашого кола таким чином, щоб коло ми змогли скласти рівно навпіл. Колесо складаємо таким чином, щоб її передня сторона була посередині. Всі елементи складаємо разом. Промазуємо клеєм стики останнього і першого колеса. Щоб деталі міцніше трималися між собою, потрібно всередині додати скручену смужку з фоамирана. Так у нас вийшла основа для сніговика.

Щоб змайструвати сніговикові голову, ми наклеюємо два фоамирановых кола білого кольору, так голова з двох сторін буде блищати. З червоного листа майструємо шапочку сніговикові і підклеюємо її до голові, після чого приклеюємо помпони, зроблені з ватки. Можна за бажанням сніговикові зробити рот і очі, а морква використовувати в ролі носа. Срібну дріт обгорнути навколо голови сніговика, і не забути приєднати голову до тулуба.

Вироби з вати

Зустріч Нового року – довгоочікувана подія не тільки для дітей, але і для дорослих. Це свято чекають протягом усього довгого року, і ретельно починають до нього готуватися завчасно. Одним з головних підготовчих подій є придбання та декорування новорічної ялинки. Найголовнішими її прикрасами залишаються традиційні новорічні іграшки та гірлянди. Сьогодні запросто можна придбати ялинкові прикраси в будь-якому магазині, але ж набагато приємніше їх змайструвати самостійно.

Найпростіший варіант іграшки на ялинку – виріб, зроблений з вати.

Перед тим, як почати роботу, слід продумати, яке прикраса ви хотіли б побачити на новорічному дереві? Порада: для відображення своїх ідей, скористайтесь ручкою і аркушем паперу. Після цього приготуйте всі матеріали, які знадобляться в ході роботи. Тепер можна приступати до роботи.

Зимовий снігур, виготовлений з вати

Снігур – це символ настання зими. Ця пташка особливо популярна в ролі ялинкової вироби. Робиться він дуже просто:

Спершу з вати створюємо тіло снігура, потім формуємо дзьоб нашої пташці, поверхню вироби опрацюємо клеєм, а після того, як він висохне, разукрасим фарбами. Готовий варіант вироби покриваємо акрилом. Прикраса готово!

Легкі і прості вироби для дітей на Новий рік

Зайчик, зроблений з шкарпеток: виріб для дитячого садка

У кожному будинку, де є маленькі дітки, часто можна знайти не одну пару маленьких шкарпеток, з яких малюки встигли вирости. Шкарпетки стануть ідеальним інструментом для створення неповторної м’якої іграшки. Зробити самостійно зайчика дуже просто. Для цього нам знадобляться:

  • дві пари різнокольорових шкарпеток
  • синя кулькова ручка
  • нитки
  • ножиці
  • голка
  • матеріал для наповнення зайчика
  • рум’яна
  • ватяна паличка
  • фурнітура (бісер, ґудзики тощо).

Дитячий носок вивертаємо навиворіт і проколюємо його шпильками. Вручну прошиваємо два рядки, щоб у нашого зайчика з’явилися ніжки. Обережно обрізайте все зайве, вивертаємо нашу іграшку. Підшукайте підходящий наповнювач. Наприклад, візьміть холлофайбер. Для зручності візьміть зубочистку і апельсинову паличку.

Наступний носок теж вивертаємо навиворіт, зшиваємо зразок тулуба. Носок, що знаходиться нижче шиї, відрізаємо. Після чого зшиваємо між собою голову і тулуб. Зшивайте все краще вручну, робіть акуратні невеликі стібки.

Робимо лапки нашому зайчикові. Скористайтеся другою половиною носочка, раніше відрізаного. Виверніть носок навиворіт, зустрічали його і поділіть на кілька частин. Лапи наповніть холлофайбером і потім пришийте їх до готового тулуба (краще виконати потайний шов).Розподіліть сухі рум’яна на щоках зайчика.

І ось таку красу можна самостійно змайструвати за лічені хвилини. А якщо проявити наполегливість, то можна і зовсім обзавестися цілим сімейством вухатих. До речі, ці зайчики актуальні не тільки перед святкуванням Нового року, вони також є незамінним аксесуаром для дитини в тривалій поїздці.

Новорічний кролик своїми руками: майструємо саморобку в школу

Часто діточкам в школі дають домашнє завдання: змайструвати будинку саморобку. Далі пояснимо, як швидко і без зайвих клопотів самостійно зробити кролика з фетру. Отже, новорічний кролик. Почнемо з того, що фетр – це дуже зручний і приємний матеріал для виготовлення виробів. Для виготовлення фетровому вироби потрібно приготувати наступні матеріали:

  • наповнювач (синтепон, поліетиленові гранули, поролон, холлофайбер)
  • нитки
  • термоклей
  • аркуш картону
  • викрійка
  • крейда
  • голка з ниткою
  • ножиці
  • зубочистка
  • фурнітура: бісер, ґудзики, стрічки та ін.

Виготовлення фетровому вироби не найскладніше захід, але автору цієї затії потрібно бути дуже посидючим і акуратним. Спочатку потрібно ретельно пропрасувати фетр. Для цього знадобиться відріз марлі. За допомогою готової викрійки формуються всі компоненти майбутньої вироби. Парні заготовки зшиваємо простим обметочным швом. Набиваємо наповнювач. У цій справі ідеальний помічник – апельсинова паличка.

Елементи іграшки, які опинилися об’ємними, потрібно буде зшити між собою. По закінченні роботи залишиться пристосувати нашу очі кролику, намалювати або акуратно вишити рот вухатому, і прикрасити іграшку, для цього знадобляться бантики, гудзики, не забути про улюблену кроликом моркву!

Ялинка, зроблена своїми руками

У будь-якому творчому процесі найважливіше – вмілі руки і фантазія автора. Так, використовуючи найбільш примітивні речі, як, наприклад, паперові серветки, можна з легкістю змайструвати надзвичайно розкішні новорічні ялинки. Ось, приміром, всім дорогим гостям на новорічний стіл можна покласти в тарілку серветку зеленого кольору, і скласти її у вигляді ялинки.

А ще до конусу картонного можна підклеїти попередньо вирізані візерунчасті серветки. Це ідеальний порада для тих, хто хоче зайняти корисною справою напередодні Нового року своїх дітей. Незвичайно виглядають ялинки, виконані в стилі торцювання і декоровані мішурою, бісером і т. д.

Сніжинки і гірлянда з макаронів на Новий рік

Щоб напередодні Нового року будинок наповнився небувалої новорічної красою, можна заздалегідь виготовити безліч сніжинок, зробимо їх із звичайних макаронів.

Для того щоб змайструвати такі сніжинки нам знадобляться:

  • макаронні вироби (переважно різноманітної форми)
  • нитка
  • клейовий пістолет
  • фарби та блискітки для прикраси
  • папір
  • силіконовий клей.

Спочатку потрібно придумати оригінальну форму нашої новорічної сніжинці. Зразок можна намалювати на аркуші паперу. За допомогою клейового пістолета потрібно буде акуратно з’єднати всі деталі між собою. Проклеєні фігури викладаємо на папір і чекаємо, коли вони добре просохнуть. Час від часу їх потрібно перевертати. Коли деталі висохнуть, їх потрібно пофарбувати фарбою. Перевагу віддавайте білим і сріблястим кольорами.

Після висихання слід нанести блискітки на макаронини. Спочатку за допомогою поролонової губки наносимо тонкий шар клею на нашу сніжинку, після чого щедро посипаємо її блискітками. До речі, якщо блискіток під рукою не знайдеться, можна використовувати сіль або цукор.

Виріб готова! Залишається лише приєднати до новорічної сніжинці красиву стрічку.

Новорічний підсвічник своїми руками

Свічники – незамінний атрибут у прикрасі обідніх столів, камінів і підвіконь. В цілому, це самостійна композиція, але є любителі, який свічок вміють створити цілу картину на підвіконні.

Змайструвати свічник зовсім нескладно, важливо лише розуміти, для якого виду свічки він буде призначатися. Ним може виступати ложі для свічок різної форми і змісту. Будинок для свічки часто роблять з найрізноманітніших та цікавих матеріалів.

Підсвічник, зроблений з пляшки

У ролі креативного і зручного підсвічника, зробленого вручну спеціально для довгастих свічок підійде винна скляна пляшка. Скляне виріб спочатку фарбують, після чого оригінально прикрашають. Воскові патьоки на пляшці виглядають дуже незвично і по-особливому.

Порізана пляшка з-під пластика – ідеальне місце для зберігання свічки. Для такої вироби знадобиться відразу кілька пляшок, у них видаляють дно і горловину. Виріб готовий!

Вироби для мами

Шукаєте цікаву ідею, як привітати маму напередодні Нового року? Новорічна ніч – всього один раз в році, і так хочеться дива. Скористайтеся нашими цікавими ідеями з виготовлення виробів. Запевняємо, мама буде приємно здивована!

Ялинка з кавових зерен

Приємно пахне новорічна красуня стане унікальним елементом декору. Зробити її зовсім нескладно: спочатку знадобиться вирізати основу з картонного аркуша, акуратно обернути його нитками (вибирайте яскраві, барвисті кольори), потім зерна кави потрібно викласти на клей. Для прикраси ялинки можна скористатися часточками апельсина, гвоздикою, вівсяної крупою.

Кулі з сімейним фото

Мама абсолютно точно відразу закохається в такий подарунок, ледь побачивши його. А знадобиться всього основа зі скла (можна пластик), всередину кулі покладіть вподобане вам фото і задекоріруйте його блискітками і штучним снігом. Ідеальна виріб готова!

Які вироби можна зробити

Щоб виготовити справжні шедеври зовсім необов’язково відразу бігти за покупкою нечувано дорогих матеріалів. Частина декорацій можна самостійно зробити, причому з тих матеріалів, якими нас щедро нагородила природа-матінка. Прикраси подібного плану чудово доповнять інтер’єр вашого житла. З допомогою гілок ялини можна сплести новорічний вінок. Вінок – це символ наступаючого Нового року. Його можна повісити на вхідні двері або прикрасити їм парадний вхід.

Щоб змайструвати вінок з гілок ялини, нам знадобиться:

  • гілки ялини
  • ножик
  • стрічка
  • клей
  • фурнітура для прикраси.

Майструємо вінок. Спершу нарізаємо гілки ялини, гарненько їх відчищаємо та вкорочуємо, біля основи їли не повинно бути пухнастих хвоїнок. Заплітаємо ялиновий вінок. Можна пов’язати красиво банти і підклеїти їх за допомогою клейового пістолета. Декоруємо вінок, вміло застосовуючи фантазію. Відрізаємо довгу стрічку, протягуємо через неї вінок і зав’язуємо.

Для краси віночок можна прикрасити додатково дзвіночком. Його приклеюємо з допомогою клейового пістолета, але можна прив’язати і нитками.

Ялинкові іграшки з підручних матеріалів

Як варіант незвичайної новорічної вироби – виготовлення сніговика із звичайних кришечок з-під пива чи ситро. Збирати їх потрібно завчасно.

Для сніговика нам знадобиться:

  • залізні кришечки
  • фарби
  • стрічки
  • клей
  • балонна фарба (біла)
  • гудзики
  • кисть
  • різний декор: блискітки, стрази і т. д.
  • ножиці.

Нутрощі залізних кришок офарблюємо в білий колір. Застосовне використання балонної фарби. Надрізаємо стрічки, щоб на них вийшло приклеїти по три кришечки. Промазуємо її клеєм і поступово накладаємо кришечки одна на іншу. Робимо петлю і добре її проклеюємо.

Прикрашаємо нашого сніговика. Беремо тонку кисть і малюємо сніговикові носик, очі і рот (використовуємо верхню кришку), гудзики зобразимо на середній кришці. Відріжемо стрічки і завяжем сніговикові шарфик посеред двох кришок.

Як зробити саморобку до Нового року: прості поради

Сьогодні на просторах інтернету можна зустріти безліч ідей з виготовлення барвистих і унікальних новорічних прикрас. Список можна продовжувати нескінченно. Це і сніговики з вати, ялиночки з фетру та фоамирана, різдвяні олені в санях з фетру, ялинкові іграшки з м’якого наповнювача, сніжинки 3D, листівки, гірлянди і багато що інше.

Змайструвати подібні вироби не займе особливої праці. Фактично, в цій справі знадобиться тільки ваша іскрометна фантазія, посидючість і акуратність. Матеріали для подібних виробів були перераховані раніше.

Але найважливіша порада – робіть саморобку з любов’ю, і тоді вона точно буде неповторною і особливою для вас і ваших близьких!


Отже, ми вивчили деякі варіанти виготовлення новорічних прикрас. Але це лише крапля в океані, так як ідей неймовірне безліч. Приступайте до виготовлення виробів завчасно. Виготовлені прикраси чудово доповнять інтер’єр кожного будинку, ними також можна прикрасити своє робоче місце або заявити їх для участі в новорічному конкурсі в дитячому саду або школі. Підходьте до творчості з любов’ю, і результат перевершить всі ваші очікування!

Фото ідеї виробів на Новий рік